O nas

Jesteśmy zespołem konsultantów – profesjonalistów w dziedzinie komunikacji. Wspieramy biznesy polskich i międzynarodowych firm od 2003 roku. Specjalizujemy się w komunikacji zintegrowanej w obszarze Public Relations, digital, SOME, influencer i content marketingu. Realizujemy skuteczne kampanie edukacyjne i CSR.

Dostarczamy naszym Klientom strategiczne rozwiązania i skuteczne wsparcie w działaniach komunikacyjnych,
które przynoszą wymierne rezultaty dla rozwoju ich marek i organizacji.

Partnerami zarządzającymi M&CC są Agnieszka Bajur i Elżbieta Radzka-Ferenc, z branżą komunikacji związane
od ponad 20 lat.

Elżbieta Radzka-Ferenc

Zawsze myślałam, że będę mieć wolny zawód i to związany raczej z tłumaczeniami, a okazuje się, że ponad 90% mojego życia zawodowego to agencje komunikacji i 10% po stronie korporacji. Do pierwszej agencji – McCanna trafiłam zresztą dzięki znajomości języków obcych. Pamiętam, jak w połowie lat 90. tłumaczyłam dla wydawnictwa książkę Julie Bick pt. „Lekcja biznesu, czyli czego nauczył mnie Microsoft”. Uff, ta cała internetowa nowomowa to było dopiero wyzwanie! My wówczas posługiwaliśmy się głównie faksem jako narzędziem komunikacji biznesowej. Mam za sobą ponad 25 lat doświadczenia w roli konsultanta, przez ten czas świat wokół mnie zmienił się diametralnie. I dobrze, bo dzięki tym zmianom nie mam poczucia, że wszystko już za mną i nie stanęłam w miejscu. Nadal mam chęć uczenia się i poznawania nowego. Chciałabym, aby ta „chęć na poznawanie” była wpisana w DNA naszej firmy. Jestem prymuską. To moja okropna wada.

Agnieszka Bajur

Już w wieku 27 lat wiedziałam, że moją drogą zawodową będzie własna firma. Elę spotkałam w Grupie McCanna. Pasowałyśmy do siebie znakomicie – ja szalona, z 10 pomysłami na minutę, wszędzie było mnie pełno, a Ela – spokojna i zrównoważona, bardzo inteligentna i zdystansowana. Nasza agencja powstała z prawdziwej pasji do komunikacji, uczciwości i rzetelności w doradzaniu naszym klientom tego, co dla nich najlepsze. Jestem zawodowym konsultantem od ponad 22 lat. Cechuje mnie jako człowieka i konsultanta kreatywność, otwartość i odwaga. Myślę, choć nie tak często jak kiedyś, że nie ma rzeczy niemożliwych. Pracowałam dla kilkudziesięciu klientów z bardzo różnych branż w Polsce i za granicą, w tym administracji publicznej i NGOsów. Byłam wiceprezesem Związku Firm Public Relations oraz wykładowcą na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie i w Collegium Civitas w Warszawie. Uwielbiam studentów i atmosferę uczelni – myślę, że z wzajemnością.

Nasze kompetencje

ikona PR Korporacyjny
ikona Brand PR
ikona Employer branding
ikona Komunikacja wewnętrzna
ikona Komunikacja B2B
ikona Zarządzanie kryzysem
ikona Media relations
ikona Digital & Social Media
ikona Programy edukacyjne
ikona CSR

Nagrody i wyróżnienia